Akrilik zemin kaplama dayanıklı, hijyenik, temizliği kolay, tamiri ise çok kısa zamanda kolayca yapılabilen bir spor zemin türüdür. Açık ve kapalı alanlar için uygulanabilen akrilik zemin yoğun kullanıma karşı dayanıklı, uzun ömürlüdür ve her türlü zemine kolaylıkla uygulanabilir.

Akrilik zeminde kayma, kaydırma olmaz, elastik yapısı nedeniyle kırılmaz, çatlamaz. Açık ve kapalı alanlar için düşünülmüş, en az 10 C hava sıcaklığı ve yağışsız havalarda uygulanabilen bir kaplamadır. Sağlıklı koşullarda yapıldıktan sonra Hava koşullarının değişmesi zemini etkilemez, zeminde kırılma veya çatlak oluşturmaz.

Kullanım amacına bağlı olarak muhtelif reçine ve sentetik dolgularla küçük veya geniş alanlar için özel olarak tasarlanmış açık ve kapalı alanlarda kullanılabilen estetik, dekoratif, hijyenik, kaydırmaz, hava koşullarına, ısı farklılıklarına, yoğun yaya trafiğine ve kimyasallara dayanıklı yol ve zemin kaplama malzemesidir.

Tercihen asfalt veya özel astarı ile beton üzerine de muhtelif renklerde (2 sitem olarak uygulanır. Sistem detayları için ürünlerimiz kısmını inceleyin lütfen) 2-3 mm kalınlığında uygulanır.

Sistem modifiye sentetik yüzey düzenleyici, son kat boya katmanı ile tamamlanır. Sistem bu tüm modifiye akrilik veya lastik tozu dolgulu cushion – yüzey düzenleyici, akrilik kaplama ve akrilik son kat boya’ dan oluşmaktadır. Açık alan spor sahaları için çok amaçlı olarak geliştirilmiş kullanımı ideal bir sitemdir.

 

Renkleri İnceleyin